Anasayfa » Lotus » İNDİGO LOTUS ENERJİ SEANSI

İNDİGO LOTUS ENERJİ SEANSI NEDİR?

Kısaca “İLE” diye adlandırılan seans çeşitli bölümlerden  oluşmaktadır. Tüm bölümler veya yalnızca istenilen herhangi bir bölüm ihtiyaca göre uygulanabilir. İLE nin  vejataryen olmayan kişilere kesinlikle uygulanmaması gerekmektedir. Bu nedenle terapiyi almak isteyen kişi eğer vejataryen değilse seans öncesi 21 gün düzenli olarak vejataryen beslenme diyetini uygulamalıdır.

Seansın detayları bu enerjiye uyumlananlara  eğitim bitiminde maille gönderilecektir.

Seansa katılacak olanlar kendilerine verilecek bilgi formunu dolduracaklardır. Kısa bir bilgilendirme ve soru cevap sonrası seansa geçilir. Uygulayıcı sağlık sorunlarınızın teşhisi ve tedavisi ile ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Bu enerjiyi kullanarak kendisini iyileştirecek taraf  terapi yapılandır.

İLE SEANSI SÜRESİ NEDİR VE NASIL UYGULANIR?

İLE seansı normal koşullarda 45 dk -1 saat sürer. Seans sonrası dinlenmek iyi olur. Kişi ayakkabılarını çıkartarak terapi masasına elbiseleri ile sırt üstü uzanır. Terapi dokunarak yapılır. Yüz, ayaklar ve bacaklardaki bazı aktif enerji bölümlerinde masaj da içerir. Seans süresince 528 hz hücre yenileme müziği çalınır ve konuşma, sohbet  yapılmaz. Terapist terapi öncesi ve/veya  sonrası terapi yapılanla konuşabilir, sorularını vs. yanıtlayabilir. Terapi yapılan seans bitiminde terapi boyunca hissettiklerini kendisine verilen forma doldurur.

 

İLE SEANS ÜCRETİ NEDİR?

İLE 45dk-1 saatlik seans ücreti 250 TL dir.

 

SEMA TELLİ COŞKUN SUDDHA MOYEE’DEN İLE TERAPİ SEANSI ALMAK İÇİN NASIL RANDEVU ALABİLİRİM:

email mail adresinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.